ÇİFT CAM ARASI JALUZİ SİSTEMLERİ

 

Çift Cam Arası Jaluzi Nedir?

Çift Cam Arası Jaluzi; iki veya daha çok sayıda cam plakanın arasına fabrika şartlarında jaluzi ünitesi ve ortam basıncına uygun kuru hava veya gazları barındıracak şekilde bir araya getirilmesi ile oluşur. Çift Cam Arası Jaluzi sistemleri, standart kullanılan jaluzilerden farklı olarak kirlenme, temizlik ve bozulma gibi dezavantajlar yaratmadan ömürlük kullanım imkanı sunar.

Çift Cam Jaluzi sistemlerinin kullanıldığı mekanlarda perde, stor perde, tül vb. ürünlerin kullanımına gerek kalmadan dışarıdan gelen güneş ışığını Jaluzi sistemini açık, yarı açık veya kapalı konumda kullanarak kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda Çift Cam Jaluzi sistemi içinde jaluzi olan bir yalıtımlı cam ünitesi olduğu için ses ve ısı izolasyonu sağlar, Low-E cam ve Argon gazı kullanılarak izolasyon maksimuma çıkartılabilir ayrıca lamine ve temperli cam kullanılarakta güvenlik maksimuma çıkartılabilir.

Isıcam arası jaluzi perdeler ile çok şık görünümde pencerelere sahip olabilirsiniz. Isıcam jaluzi iki ısıcam içine monte edilen butonile yada zincir, mıknatıs,kumandalı olarak çalıştırılabilen bir sistemdir.

Mevcut doğramanıza monte edecekseniz ısı camlarınız iptal ediliyor ve bu sistem yerine konuluyor yani cam ile beraber bir sistemdir.

Doğrama markanıza göre cam çıtalarınız 30 mm boşluğa göre değiştiriliyor. Isı cam jaluzi güneş ışınlarını ve ısıyı kontrol etmek için çok etkili bir yöntem.

10 adet renk seçeneği vardır.

Jaluzi lamelleri 16 mm ve 12 mm olarak 2 çeşittir.