responsive

VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi kaliteyi, ekip çalışmasını,toplumsal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, paylaşımı esas alan teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri sürekli takip eden bir anlayış ile sektöründe öncü kuruluş olmaktadır.

responsive

MİSYONUMUZ

Belirlediğimiz vizyon çerçevesinde; ülkemize müşterilerimize ve çalışanlarımıza kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmaktadır.

responsive

DEĞERLERİMİZ

Şeffaflık & Yaratıcılık
Rekabetçilik
Güven ve Adalet
Karşılıklı Saygı
Sorumluluk Bilinci
Müşteri Odaklılık

Tamamlanan, Referans Projelerimiz için tıklayınız.

Projeleri Görüntüle

Müşteri Odaklılık

Yüce Plastik; işveren kuruluşları, tedarikçileri, taşeronları ve çalışan personelini müşteri kavramı içinde kabul ederek; müşteri isteklerinin belirlenmesini ve müşteri memnuniyetinin arttırılmasına yönelik çalışmalara önem vermektedir.

Müşterinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, uygun fiyatla, uygun sürede kaliteli inşaatları gerçekleştirmek amacı ile gerekli prosedürler ve dökümanlar oluşturulmuştur.

Fırat'ın pvc pencere ve kapı sistemlerindeki lokomotif markası Fıratpen, Türkiye geneline yayılmış 1350'nin üzerinde satış noktasıyla müşterilerine yenilikçi ve zengin ürün çeşitleri ile hizmet vermektedir. Nihai tüketicinin, mimarların ve mühendislerin beklentilerini Redonit 85, Elegance 80, Elegance Selective 80, Selenit Selective 75, Selenit Strong 75, Selenit Selective Strong 75, Selenit 75, Opal 70, Zenia Slide, monoblok panjur ve kepenk serileriyle karşılayan Fıratpen, her projeye uygun pencere sistemleri sunmaktadır. Fıratpen; pivot,paralel sürme, katlanır pencere, giyotin gibi standart dışı mimari tasarımlara zengin detay ve yardımcı profilleriyle çözüm üretmekte ve 21 farklı renk seçeneği ile yaşam alanlarına dekoratif alternatifler sunmaktadır. Profil üretiminde uluslararası standartlara göre üretim gerçekleştiren Fıratpen, sektörün ilk akredite pencere laboratuarı FUDEL ile kalite denetimini üst seviyeye çıkarmıştır.